Fasady aluminiowe:

Produkcja i montaż fasad aluminiowo- szklanych tzw. słupowo-ryglowych to podstawowa gałąź działania firmy. Fasada aluminiowa jako elegancka ściana osłonowa budynku zawsze potwierdza rangę powstających budynków firm prywatnych i instytucji publicznych.

Przeszklone ściany budynków, często wzdłuż i wszerz, a i często o wymyślnych kształtach zasługują na stwierdzenie, że system fasad słupowo-ryglowych to kolejna epoka przysłaniająca ciężkie, żelbetowe, średnio reprezentujące ściany. Fasada aluminiowa nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami, fasadę aluminiowo-szklaną można wykonać jako tzw. fasadę listwowaną – czyli taką gdzie na połączeniach szyb mocowana jest specjalna listwa dociskowa wraz z elementem maskującym często w kolorze samej konstrukcji fasady lub jako fasadę strukturalną – czyli taką gdzie na połączeniach szyb wykorzystuje się specjalne szczeliwo pogodowe najczęściej w kolorze czarnym, dzięki temu uzyskujemy wrażenie, że Nasza ściana budynku, mimo tego, że przecież ogromna i długa to jedna wielka tafla szkła.

Fasada aluminiowa klinika

fasada klinika

Fasady aluminiowe budynek honger

Fasady honger
  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Posiadamy solidną i kompetentną wiedzę, która pozwala nam sprawnie poprowadzić cały proces produkcyjny fasad aluminiowych od tych najbardziej popularnych słupowo-ryglowych do tych bardziej skomplikowanych – strukturalnych.
  • W krótkim czasie przygotujemy dla Państwa rzetelną wycenę, rysunki oraz zaproponujemy szczegóły rozwiązań – połączeń np. z sąsiednią elewacją, czy istniejącym elementem innej fasady.