Konstrukcje aluminiowe:

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu konstrukcji aluminiowych dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Aluminium i szkło jest obecnie podstawowym materiałem Nowoczesnej architektury, który dzięki wyobraźni inwestora, projektanta a później wykonawcy pozwoli stworzyć doskonałą wizytówkę Państwa elewacji.

Wykonujemy elewacje, z paneli aluminiowych – malowanych proszkowo na dowolny kolor RAL, dostosowując własne rozwiązania do pomysłu - wizji inwestora. Opracowany własny system mocowania paneli wykonanych z blachy aluminiowej o grubości 2-3 mm pozwala Nam wykonać praktycznie każdą koncepcję elewacji.

Elewacje z płyt REYNOBOND i ALUCOBOND cieszą się również sporą popularnością, tu kolor zewnętrzny paneli jest ograniczony paletą 15 standardowych kolorów. Panel ten jako kompozytowy występuje w dwóch odmianach - jako panel z rdzeniem z niskociśnieniowego polietylenu oraz jako panel z ognioodpornym rdzeniem z polietylenu. Zastosowanie – jako okładzina zewnętrzna budynków nowych lub poddawanych renowacji.

Konstrukcja aluminiowa alubud

Konstrukcja aluminiowa

Konstrukcja aluminiowa wykonana przez alubud

Konstrukcja aluminiowa alufasbud
  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Zapewniamy, że zawsze korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów, nigdy nie oszczędzamy na jakości udzielając na Nasze wyroby wieloletnich gwarancji.
  • Nie jesteśmy pośrednikami! Wszystko wykonujemy w oparciu o własne zaplecze sprzętowe dlatego możemy zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze ceny w stosunku do konkurencji. Aluminium i szkło to Nasza pasja!