Konstrukcje caloszklane

Konstrukcje cało-szklane to bardzo obszerny a zarazem niezwykle indywidualny dział Naszej oferty. Szkło to dobro nowoczesnej architektury, wygląda świetnie pod warunkiem, że mądrze zostało zaprojektowane. Obecna technologia pozwala Nam oferować Państwu szkło bezpieczne zarówno pod względem wytrzymałości jak i bezpieczeństwa nawet Państwa domu – antywłamaniowe.

Na życzenie inwestorów, proponujemy zestawy szybowe zgodne lub równoważne z projektem architektonicznym, również szkła kolorowe, samoczyszczące, antywłamaniowe a nawet ppoż.

Konstrukcje cało- szklane to przede wszystkim wewnętrzne konstrukcje w Państwa obiektach – balustrady szklane, drzwi szklane lub całe ściany. Są wykonane z bardzo odpornego szkła hartowanego lub hartowanego i klejonego. W zewnętrznej strefie najbardziej popularne są zadaszenia ze szkła mocowanego punktowo – tzw. typu redling.

Konstrukcja całoszklanna

Całoszklane konstrukcje
  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Konstrukcje cało- szklane to indywidualna forma zabudowy każdego obiektu. Tutaj nie można powiedzieć, że coś jest produkowane „taśmowo”, owszem zasady doboru szkła i systemy mocowania to sprawa podobna, ale tak jak każda budowa, każdy wyrób w tym przypadku to sprawa indywidualna i musi być solidnie przemyślana.
  • Musimy pamiętać, że korzyści technologiczne jakie daje nam szkło – te odporne na uderzenia hartowane czy utrudniające włamanie w odpowiedniej klasie laminowane to świetna sprawa, gorzej jeśli w trakcie realizacji należy coś zmienić.. z reguły takiego szkła nie da się już powtórnie przerabiać właśnie ze względu na jego dobre, ale i oczekiwane właściwości już po wyprodukowaniu.
  • Oczywiście proponujemy Państwu Nasze doświadczenie i pomoc przy realizacji pomysłów związanych z planowanymi inwestycjami.