Lakiernia proszkowa

Lakiernia proszkowaŚląsk

Szukasz solidnego wykonawcy, któremu możesz powierzyć lakierowanie balustrady lub stalowych nóg od stołu? Cieszymy się, że do nas trafiłeś! Jako specjaliści w swojej branży świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu lakierowania proszkowego różnego rodzaju konstrukcji aluminiowych, jak również stalowych. Podejmujemy się nawet najcięższych zleceń na terenie całego województwa śląskiego. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z przygotowanej przez nas oferty!

Profesjonalne lakierowanie proszkowe – firma Alufasbud zaprasza!

Klientom z Bytomia i okolic, a także całego Śląska oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. W naszej lakierni proszkowej zajmujemy się lakierowaniem różnych elementów stalowych oraz aluminiowych o długości sięgającej nawet 7 metrów. Podejmujemy się także pilnych zleceń i jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu mamy możliwość odbioru towaru od Klienta oraz dowozu go na budowę. Zapraszamy do kontaktu!

  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Zapewniamy, że zawsze korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów, nigdy nie oszczędzamy na jakości udzielając na Nasze wyroby wieloletnich gwarancji.
  • Nie jesteśmy pośrednikami! Wszystko wykonujemy w oparciu o własne zaplecze sprzętowe dlatego możemy zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze ceny w stosunku do konkurencji. Aluminium i szkło to Nasza pasja!