Meble industrialne

Meble industrialne na zamówienie

Urządzanie mieszkania to wyzwanie, do którego każdy podchodzi w inny sposób. Jeżeli masz konkretne wyobrażenie na temat tego, jak wyglądać ma Twój dom, nie poprzestaniesz na półśrodkach. Często zdarza się, że Klienci przychodzą do nas z gotowym pomysłem na oryginalny mebel, którego nie mogą znaleźć w żadnym sklepie. To na szczęście nie jest powód do tego, by zrezygnować z marzenia o idealnym wnętrzu. Skontaktuj się z nami, a my wykonamy niepowtarzalne meble industrialne na Twoje zamówienie.

Meble industrialne – fachowcy ze Śląska

Oferujemy wykonanie oryginalnych stalowych mebli industrialnych i loftowych na zamówienie. Od Twojego projektu zależy, jakie prace wykonamy w ramach zlecenia. Proponujemy między innymi lakierowanie proszkowe, wykończenie drewnem, a także tekstylne obicie. Posiadamy własną szwalnię, a sztuka spawania nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego możesz w pełni powierzyć nam realizację marzenia o idealnej konsoli do salonu, toaletce na wymiar czy regale na książki. Zapraszamy Klientów z całego Śląska!

Stalowe meble loftowe na wymiar – realizacja zamówień na Śląsku

Nasz zespół tworzą doświadczeni konstruktorzy, którzy nie boją się nowych wyzwań, odważnych pomysłów czy wprowadzania innowacji do procesu produkcji. Praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Skontaktuj się z nami i pokaż nam swój projekt lub opowiedz, czego oczekujesz. Zrobimy wszystko, żeby jak najlepiej wykonać Twoje wymarzone industrialne meble loftowe. Mieszkasz na Śląsku? Odwiedź naszą siedzibę i złóż zamówienie!

  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Zapewniamy, że zawsze korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów, nigdy nie oszczędzamy na jakości udzielając na Nasze wyroby wieloletnich gwarancji.
  • Nie jesteśmy pośrednikami! Wszystko wykonujemy w oparciu o własne zaplecze sprzętowe dlatego możemy zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze ceny w stosunku do konkurencji. Aluminium i szkło to Nasza pasja!