Ślusarka przeciwpożarowa

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami ślusarki przeciwpożarowej oraz szkła w Polsce. Wszystkie sprzedawane i montowane konstrukcje spełniają warunki norma europejskich, przewidziane dla klas odporności ogniowej od EI15 poprzez EI30, EI45, EI60 oraz EI 120.

Konstrukcje okien, drzwi oraz ścianek potwierdzone są zawsze odpowiednią aprobatą techniczną Instytutu Techniki Budowlanej. Przegrody ognioochronne w postaci okien, drzwi lub ścianek umożliwiających podział w budynku na strefy ochronne nie jest jedyną formą działalności Naszej firmy w kwestiach zabezpieczenia przeciwpożarowego.

Wykonujemy nowoczesne, naturalne doświetla budynków zarówno hal przemysłowych jak i budynków użyteczności publicznej oraz klatek schodowych w postaci pasm świetlnych NRO – nie rozprzestrzeniających ognia oraz Broof(t1) zgodnie z normą europejską.

Pasma świetlne CINTRALUX są 1- lub 2-warstwowe dostępne w wersji przezroczystej, mlecznej lub zielonej. Świetliki CINTRALUX dodatkowo pozwalają na montaż elementów uchylnych dla wentylacji i oddymiania.

ślusarka przeciwpożarowa

wykonanie ślusarki przeciwpożarowej

konstrukcja przeciwpożarowa

Materiały przeciwpożarowe
  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Nowoczesne budownictwo i ciągle zaostrzające się przepisy ochrony przeciwpożarowej, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej, lub w firmach są zmorą inwestorów. Musimy pamiętać, że ponad wszystko należy cenić bezpieczeństwo zarówno swoje, pracowników oraz osób korzystających z wybudowanych przez Nas dobrodziejstw.
  • Współpracując z najlepszymi firmami, korzystając z najlepszych produktów, oferujemy Państwu praktyczne, zgodne z przepisami i za rozsądną cenę rozwiązania ochrony przeciwpożarowej od etapu projektu, prototypu po montaż, deklarując pełną zgodność wykonywanych wyrobów.