Spawanie stali i aluminium Bytom

Stal i jej stopy jako materiały konstrukcyjne mają wiele zalet – odznaczają się wysoką wytrzymałością, odpowiednio zabezpieczone dobrą odpornością na korozję i pozwalają się łatwo kształtować, a przede wszystkim doskonale nadają się do spawania.

Specjalizujemy się w spawaniu zarówno materiałów aluminiowych, ale również stali czarnej i kwasoodpornej. Materiały te idealnie nadają się do produkcji balustrad, które mamy również w swojej ofercie. Wypełnione np. szkłem nadają nowoczesny i elegancki wygląd.

Oferujemy SPAWANIE 24 h – również na BUDOWIE, na WYSOKOŚCI

Wykonane elementy są odpowiednio zabezpieczone antykorozyjnie – malowane elektrostatycznie (proszkowo na dowolny kolor RAL), dodatkowo elementy stalowe cynkujemy ! – krótkie terminy realizacji!

Spawanie aluminium

Spawanie konstrukcji

Spawanie aluminium Śląsk
  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Nowoczesne technologie spawania elementów zarówno aluminiowych jak i stali czarnej oraz kwasoodpornej wpływa niezwykle konstruktywnie na rozwój firmy. Stawiamy sobie ciągle nowe cele i wyzwania wykonując coraz bardziej wymyślne konstrukcje przedstawiane przez architektów.
  • Z Naszych usług korzystają duże firmy jako Generalni wykonawcy podczas prac termo – modernizacyjnych zamawiając balustrady balkonowe na całe budynki oraz klatki schodowe. Naszym atutem są krótkie terminy realizacji gotowych stalowych, ocynkowanych elementów.
  • Stała, wieloletnia współpraca jako solidny partner z ocynkownią i lakiernią proszkową Huty Pokój zapewnia krótko terminową realizację dostarczanych elementów, a w sytuacjach awaryjnych jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje dosłownie „na wczoraj”.