Wiaty śmietnikowe

Wiaty śmietnikowe dla Klientów ze Śląska

Niełatwo zachować porządek w przestrzeni publicznej. Śmieci, zwłaszcza na osiedlach mieszkaniowych, gromadzą się szybko, a problemem może stać się nie tylko ich ilość, ale też wystawienie na działanie wiatru czy opadów atmosferycznych. Z pomocą przychodzi firma Alufasbud wykonująca wiaty śmietnikowe na wymiar, dostosowane do wymagań Klientów z województwa śląskiego. Dzięki nam zadbasz o porządek w swoim najbliższym otoczeniu, a także o dobro środowiska.

Funkcjonalne wiaty śmietnikowe w Bytomiu i okolicach

Wykonywane przez nas wiaty śmietnikowe są dopasowane do uniwersalnych wymiarów koszy i pozwalają na łatwy dostęp dla odbiorców śmieci. Ponadto, na życzenie Klienta, oferujemy również możliwość założenia elektrozaczepów oraz zamykania wiat śmietnikowych na klucz. Zarządzasz wspólnotą mieszkaniową albo potrzebujesz zadbać o prawidłowe przechowywanie odpadów komunalnych na terenie Śląska? Skontaktuj się z nami!

  • Nasz system produkcyjny oparty jest na precyzyjnych i sprawdzonych technologiach. Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
  • Zapewniamy, że zawsze korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów, nigdy nie oszczędzamy na jakości udzielając na Nasze wyroby wieloletnich gwarancji.
  • Nie jesteśmy pośrednikami! Wszystko wykonujemy w oparciu o własne zaplecze sprzętowe dlatego możemy zaproponować Państwu zawsze najkorzystniejsze ceny w stosunku do konkurencji. Aluminium i szkło to Nasza pasja!